Postgraduální studentka na univerzitě ve Wisconsinu Cecilia Westbrook je jedním z dalších lidí, kteří dokazují odvěkou pravdu. Tedy že studium vysoké školy prostě vůbec nezaručuje, že nemůžete být totální blbka.

Takže tahle frajerka Cecilia si pročítala kuchařku s recepty, kde se jako přísada používá sperma. Takové běžné čtení. Neznáte?

A u této velmi poučné literatury ji napadl naprosto geniální nápad. Uvědomila si totiž, že k těmto receptům, do kterých se přimíchává ejakulát, není žádný ženský ekvivalent. A v tom se to stalo!

Napadlo ji, že si udělá jogurt z poševního sekretu! Heuréka!

Takže přes noc pomocí vařečky nasbírala své vzorky potřebné k vytvoření jogurtu, nechala je v misce trošku vykvasit a ráno si dala jogurtovou mňamku s borůvkami na snídani.

Celou akci nazývá: Prozkoumání síly vaginy!

Síla to je, což o to, ale mikrobiolog Larry Forney z univerzity v Idaho z požírání sekretu nadšený moc není. „V pochvě je mnohem více bakterií než jen ty pro tělo prospěšné, podobné akce bych rozhodně nedoporučoval,“ řekl k pokusu Cecilie, u které si nejsme úplně jisti, zda je feministka, hippie nebo prostě jenom nechutné tele, co se chce za každou cenu proslavit.

Co z toho děti plyne? Nedělejte si jogurty z věcí, které tečou z vašeho těla (odkudkoli).

A nepište nám, že se to nestalo, stejně jako třeba v případě těhotného novorozence a podobně. Autorka textu je z těchto komentářů velmi unavená. Sedíte snad u internetu, ne? Takže pokud máte pochybnosti, použijte strýčka Googla a zjistěte si to.