Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Z pakistánské cely na český Instagram. Z Terezy Hlůškové je hvězda sociálních sítí. Jak řeší hejty?

Z Terezy Hlůškové je úplně jiný člověk.
Zdroj: se souhlasem Terezy Hlůškové
+ Další fotografie
sociální sítě
Tereza Hlůšková (26) se dostala do povědomí veřejnosti pobytem v pákistánském vězení. Nyní se zdá, že si mladá žena chce vybudovat silnou pozici na sociálních sítích. Na Instagramu tak kromě vlastní obhajoby radí ženám s hubnutím nebo pózuje v přírodních scenériích jižní Moravy. Nevyhýbá se však ani nenávistným zprávám.

Novou influencerkou se zjevně chce stát Tereza Hlůšková. Mladá Česka, která strávila několik let v pákistánském vězení, se po návratu do vlasti rozhodla očistit své jméno a využít nově nabytou slávu. Za tím účelem už si založila nový profil na Instagramu, který stihl nasbírat přes 12 tisíc sledujících. Ne všichni ji však píší obdivné vzkazy.

"Docela mě mrzí, že jsi v tý base nechcípla, ale co, nemůže se povést všechno," zní jedna z těch peprnějších zpráv. Tereza si však s hejty hlavu neláme a i těmto lidem odpovídá a to bez velkých vytáček. Většinou debatu ukončí tím, že ji sledovat přeci nemusí.

Z provokativní dračice je obdivovatelka přírody

Tereza zároveň poskytla rozhovor časopisu Reportér. Připomeňme, že Hlůšková byla v Pákistánu zatčena za pašování osmi a půl kila heroinu, který u ní našli na letišti. Image odbarvené blondýny ve vyzývavých pózách, kterou si pěstovala před svým zatčením, je však ta tam.

Nyní Hlůšková sdílí rady, jak hubnout, nebo dává nahlédnout do svého soukromí. "Deníčky. To byla taková moje zábava. Lepila jsem si dopisy, fotky, psala seznamy knih, které jsem přečetla (když je tam, tak to znamená, že se mi líbily). Měla jsem úchylku na vystřihování a lepení jídla z časáků, nad kterýma jsem po večerech slintala. Nojo, čtyři roky bez vepřového není žádná sranda pro masařku, jako je Hlůšková!!" popisuje například u fotky srdíčky oblepených deníčků, jak si krátila čas v pákistánském vězení.

Nechybí také fotky uprostřed krajiny jižní Moravy nebo na babiččině zahrádce. K ní připojila nově zrozená influencerka promluvu o tom, jak se těšila na společně strávené chvíle u vína s rodinou. Tereza se tak evidentně řídí heslem "kuj železo, dokud je žhavé". Zdali se jí povede tímto způsobem uchytit, však ukáže až čas.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy