Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Z otylé holky od vedle hvězdou módního mola: SuperStar Mašková prošla dokonalou proměnou

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
wow
Jméno Tereza Mašková (23) se lidem vrylo do paměti až během jejího učinkování v pěvecké soutěži SuperStar. Tereza ze začátku působila jako nevýrazné děvče, které má sice hlas jako zvon, ale nějak neví, co se sebou. Přesto dokázala soutěž vyhrát, což v dnešní době není zas až tak důležité. Tereze se daří i v současné době, a navíc prošla od svých pěveckých začátků neskutečnou proměnou. Z oplácané holky to dotáhla až na hvězdu přehlídkového mola.

Tereza Mašková své štěstí v pěveckých televizních soutěžích zkusila už před SuperStar. Tehdy se psal rok 2011 a patnáctiletá Tereza zazpívala před porotou show Česko Slovensko má talent. Její hlas doslova paralyzoval Lucii Bílou a všichni ostatní koukali s úžasem, kde se v dívce bere takový hlas.

Všichni Tereze Maškové věštili zářnou budoucnost. Na tu si ale musela ještě chvíli počkat. I přesto, že porotci na její hlas pěli ódy, nic tak zásadního se nestalo. Terezu byste tehdy snad ani nepoznali.

Malá korpulentní holka, která se dvěma copy připomínala spíš holku od vedle než budoucí pěveckou hvězdu. Terezu to ale neodradilo a o pár let později se přihlásila do SuperStar, kterou také vyhrála.

Na rozdíl od jiných soutěžících Tereza na sobě pilně maká a je o ní slyšet i po skončení soutěže. Kromě toho, že se jí daří na pěveckém poli, tak si také zkusila roli modelky. Jestli by si někdo zasloužil titul proměna roku, tak je to právě Tereza Mašková (23).

Tereza rapidně zhubla, začala cvičit a razantně změnila svůj vzhled. Možná právě proto si ji vybral coby modelku mladý návrhář Dominik Navrátil. Tereza dlouhodobě s Dominikem spolupracuje.

Dominik obléká Terezu na různé akce od jejího triumfu v televizní soutěži SuperStar. Měli spolu i jedno focení luxusních společenských šatů, které si Tereza v roli modelky dle jejích slov velmi užila.

Neméně nadšená byla Tereza i z Dominikovy přehlídky.

“Nikdy jsem na takové akci nevystupovala ani ji nenavštívila, o to víc mě těší, že si mě pozval zrovna Dominik. Všechny šaty byly nádherné a z vlastní zkušenosti vím, že i velmi pohodlné.”

Související články

Další články