Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Z ostudy už mají kabát! Monika Štiková a její manžel mají nejtrapnější rozvod v Česku

Zdroj: reprofoto FTV Prima
+ Dalších 35 fotografií
štiky
Mělo to být velké... Tak velké, že se mohlo jednat o monstrózní rozvod, se kterým se s nadsázkou české soudnictví ještě nesetkalo. Jenže zatím to vypadá, že Monika Štiková (45) a její manžel Michal (47) jsou všem pro smích. Rozvádí se totiž skoro půl roku, přitom stále nemají ani termín stání.

„Už se těším, až s ním nebudu. Budu volná jako pták,“ těšila se před několika dlouhými týdny Monika. „Ať už to mám za sebou. Už kvůli mé nové přítelkyni Báře, aby nám nic nebránilo se posunout,“ byla slova jejího manžel Michala.

Jenže u stále manželů Štikových se za tu dobu nic nestalo. Obě strany tvrdí, že jejich rozvod řeší právníci a podepisují se formuláře, ale že by měli vypsaný termín, to ne. „No stále termín nemám, nevím proč. Ale prý to Monika už podávala,“ řekl eXtra.cz Michal Štika, který se hodně těší, až se rozvede. A své stále ženě prý nechal všechen majetek. „Nechal jsem si jen kartáček na zuby a tričko. Všechno jsem jí nechal,“ tvrdí.

Ve skutečnosti to možná je malinko jinak. Ani jeden se k rozvodu nemá. Možná hrají mediální taškařici, ze které už jim samotným musí být trapně. Jestli se tihle dva totiž do konce roku nerozvedou, bude to skutečně nejtrapnější rozvodové řízení v historii českých manželství. Zatím se jim skvěle daří tento pomyslný status získat .

Související články

Další články