Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Z oslavence Jiřího Langmajera je nový influencer: Na Instagramu ukazuje chloubu i nudu v sauně

V 7 pádech Honzy Dědka také prozradil, jak svůj zdravotní problém řešil a co mu dodává elán.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další 2 fotografie
NAROZENINY

Charismatický český herec Jiří Langmajer slaví své 55. narozeniny. S věkem mu sice přibylo pár vrásek a šedivých vlasů, na jeho sex-appealu to však nic nezměnilo. Změna ale nastala v jeho soukromí, do kterého pustil i své fanoušky. Během koronaviru si totiž založil sociální sítě a vyvolal na nich pořádný poprask.

Český herec Jiří Langmajer pochází z Plzně, ovšem začátky své herecké kariéry rozjel v Praze, kde absolvoval Pražskou konzervatoř. Prvně hrával v různých divadelních souborech a v roce 1992 nastoupil do angažmá v Divadle pod Palmovkou. Tam se zabydlel a zůstal v něm dobrých pár let. Zahrál si i v Národním divadle nebo v Hudebním divadle Karlín.

Jiří Langmajer v Lajně

Skvělý je také před televizními kamerami a na svém kontě má nespočet filmů a seriálů – například Přes prsty, Špunti na vodě, Snowboarďáci, Chlap na střídačku nebo seriály Ordinace v růžové zahradě či Lajna, která chystá své pokračování.

Langmajer je nyní podruhé ženatý. Se svou první ženou má dvě dcery Julii a Terezu. V roce 2019 se pak oženil se známou českou herečkou Adélou Gondíkovou. Ovšem předtím byl i pořádným proutníkem, který proslul románky s modelkou Petrou Faltýnovou, herečkami Ivanou Marešovou či Míšou Málkovou.

Jiří Langmajer na Instagramu

Jiří Langmajer nikdy moc nedával na odiv své soukromí, vše se ale změnilo během velké koronavirové pandemie, která lidi uvěznila doma a (nejen) hercům vzala práci. Langmajer si tak založil účet na Instagramu a jeho fanoušci se nestačili divit, co za „perly“ vypouští do světa.

Na jednom z videu na sociálních sítích lezl Langmajer z ledového bazénu úplně nahý a k tomu mu hrála písnička zpěvačky Hany Zagorové Jinak to nejde. Langmajer navíc nezapomněl ani na trefný komentář „Mám malýho pinďoura, ale jsem šťastnej“.

Jindy se zase obložil polonahý basou piv. „Na dnešek mám nakoupíno, chachá,” napsal k tomu. Pak se zase zvěčnil v sauně. „Už mě sere ta sauna,“ dodal pak v komentáři.

Vypadá to, že se na svět dere nový influencer, kterého budou fanoušci zbožňovat. Snad má ale pro jeho sociální sítě pochopení i jeho manželka, která s ním doma občas musí mít pořádně veselo.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy