Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Z ošklivého tlustého káčátka pořádnou kočkou: Daisy Lee prošla výraznými změnami

Z ošklivého tlustého káčátka pořádnou kočkou: Daisy Lee prošla výraznými změnami
Zdroj: Instagram/archiv: Daisy Lee
+ Dalších 5 fotografií
Hubnutí
Daisy Lee (22) to neměla v životě vždy lehké. Špatné rodinné vztahy, šikana a obrovská nadváha. Vše ale víceméně zvládla a teď je z ní fakt kočka. Proč byla tlustá a co ji přimělo k tak razantní změně?

Pokud jste si mysleli, že vždycky vypadala jako modelka, spletli jste se. Karolína Urbanová měla dřív několik kil navíc, které ale shodila. Ještě v 18 letech, kdy začala točit filmy pro dospělé, nebyla tak sexy. "Na této fotce můžete vidět moji proměnu během 4 let. Na první fotce je mi 18 a na druhé aktuálních 22let," napsala Daisy k fotkám na Instagramu

Váha

Daisy má za sebou několik zákroků, kterými se netají. Má například vytetované obočí, vyplněné rty nebo plastickou operaci prsou. "Netajím se tím,že jsem prošla hodně úpravami, kdy nejlepší a první rozhodnutí ohledně plastiky v mém životě byl nos," hlásí. Ale co je taková ta největší změna, na kterou je fakt pyšná, je její váha. Každá žena touží být štíhlá, krásná a sexy. Karolína si tomu jde hodně naproti, neboť asi neměla takové štěstí v tom, co jí nadělila příroda, nebyla se sebou spokojená, a proto podstupuje tolik zákroků. "Asi úplně největší změna je má váha, která mi kolísala extrémně nahoru a dolů," svěřuje se fanouškům.

Špatný psychický stav

Vždy váhu neovlivňuje pouze to, kolik čeho kdo sní, ale velkou část má na tom i naše duševní rozpoložení. Jestliže má člověk s nadváhou psychické problémy, může držet dietu a přesto přibírá. Sama pornoherečka přiznala fakt, že je opravdu důležitý dobrý psychický stav. "Byla jsem na tom psychicky dost špatně, nebyla jsem vyrovnaná sama se sebou, osamělá a v depresi," objasnila svou nadváhu. "Ačkoli se to nezdá, psychika má na to opravdu velký vliv," dodala Daisy. S nadváhou kdysi bojovala i herečka a moderátorka Nikol Štíbrová (33), která po velké změně vypadá také skvěle.

Související články

Další články