Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Z ošklivého káčátka v krásnou labuť. Vítězka The Voice Annamária prošla VELKOU proměnou

Zdroj: TV Nova / Instagram
+ Dalších 9 fotografií
wau!
Dnes je z ní maminka krásné holčičky a vdaná paní. Navíc je od včerejšího večera i oceněnou zpěvačkou, splnila si totiž sen o výhře v pěvecké soutěži. Annamária d’Almeida (27) se ve svých patnácti letech pokoušela prorazit prostřednictvím soutěže SuperStar. Anička od té doby urazila velký kus cesty a nutno říct, že se z ní stala krásná žena.

Annamária ušla kus cesty. Se zpíváním začala už jako malá holka, kdy zpívala v kostele žalmy, tam docházela se svými rodiči pravidelně. Pravděpodobně z důvodu, že je její rodina věřící, Anička začala studovala církevní gymnázium.

Anička se s rasismem nebo odsuzováním, kromě napadení jejího otce, nijak zvlášť nesetkávala. Jelikož se pohybuje v hudebním prostředí, kde se mezinárodní umělci pohybují, a na církevní škole nebyla sama, kdo pocházel ze smíšené rodiny, nikdy necítila nenávist ze strany jiných lidí.

Už několik let zpívá s kamarády na ulici a nemůže si vynachválit kouzlo okamžiku, kdy se se stmíváním udělá kolem zpěváků kruh lidí a všichni společně zpívají.

Kakaová kůže přitáhla i jejího současného manžela Radka Kulhánka, s ním se poznala při hraní ve stejné skupině. Radek je totiž také hudebník. Mají spolu dcerku Helenku, která má tmavé a kudrnaté vlásky po mamince.

Podívejte se do naší galerie na fotografie Aničky, ze kterých sálá neuvěřitelný optimismus.

Související články

Další články