Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Z OŠKLIVÉHO KÁČÁTKA SEXY DRAČICÍ: 7 nejrajcovnějších fotek soutěžící z Tváře Aničky Slováčkové, které vás dostanou do kolen

Máma Dáda na dceru může být pyšná.
+ Další 4 fotografie
Když dcera Felixe Slováčka (73) a Dády Patrasové (60) vyrůstala, tak si každý myslel, že do krásy nevyroste. Byla čím dál podobnější svému tátovi, což bohužel nebylo moc lichotivé. Jenže teď může Anička Slováčková (21) jásat. Nejen díky soutěži Tvoje tvář má známý hlas se z ní stala sexbomba. Kluci mají nad kým slintat.

Chtěla jít ve šlépějích svého táty Felixe, jenže jen v kariéře, nikoliv ve vzhledu, ale dlouho vypadala jako jeho klon. Ale tomu všemu udělala sama Anička Slováčková přítrž, když odhodila stud, nevzala si na focení triko a ukázala, že je z ní konečně kráska k nakousnutí.

Jak s ní jde čas, tak se spíš začíná podobat své mamince Dádě Patrasové, a to je pro ni jen dobře. Už ji zpozorovali chlapci a o rande nemá nouzi, ale bohužel mají smůlu, Anička má dlouholetý vztah.

O svém klukovi nerada mluví, ale teď je jasné, na co ho sbalila. Kdo by odolal tomuto tělíčku

Mohlo by vás zajímat

Další články