Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z Orlandovy hadice přesedlala na celibát! Proč nemá Miranda Kerr se svým miláčkem sex?

Chudák holka, ta se načeká!
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Tak tohle opravdu nepochopíte! Krásná modelka Miranda Kerr a také bývalka Orlanda Blooma nemá sex. Podle její zpovědi pro The Times se svým přítelem Evanem Spiegelem "vyčkávají". Zakladatel Snapchatu je, zdá se, velice tradiční. Nebo možná trochu padlý na hlavu, jestliže nemá zájem uspokojit takovouhle krásku.

Miranda je přitom zvyklá na jinou úroveň. Její bývalý Orlando Bloom, se kterým zplodili syna Flynna, je totiž zatraceně známý svým velkým mužstvím. Možná by měl Evan trochu více promyslet své hodnoty, nebo mu jeho kráska brzy uteče. Ta se k útěku však zatím nemá. „Můj přítel je velmi tradiční, takže prostě vyčkáváme,“ svěřila se The Times. A že čeká už pekelně dlouho!

Se Spiegelem se seznámili v roce 2014, kdy spolu seděli u jednoho stolu na večeři společnosti Luis Vuitton. Dokonce se prý abnormálně dlouho oťukávali a Miranda si vůbec nebyla jista, jestli má Evan zájem. Je ráda, že vztah bere dostatečně vážně, vzhledem k jejich věkovému rozdílu, a že je tak tradiční. „Jsem pyšná na to, co dokázal,“ dodává hrdě. Aby také ne, vytvoření aplikace Snapchat mu vyneslo jmění, o kterém se nikomu ani nesnilo. Kdo by na ty miliony nebyl pyšný, že?

Ovšem jak dlouho na něj Miranda bude ještě pyšná, než ji ten celibát přestane bavit? Evan by měl přestat čekat, až zahřmí, a raději svou vyvolenou pořádně požádat o ruku! Lepší a trpělivější holku už určitě nenajde!

Související články

Další články