Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Z Ordinace skočila na záchranku! Půvabná hvězda seriálu se vrací na obrazovky

Zdroj: TV Prima/ Instagram
+ Další 3 fotografie
Linka
Herečka Sandra Černodrinská (30), známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, se po mateřské dovolené vrací zpět na obrazovky. Záchranářku Moniku si zahraje ve zbrusu novém seriálu TV Prima Linka. Vedle Sandry se v seriálu z prostředí call centra objeví další zvučná jména oblíbených herců... Diváci se tedy mají na co těšit.

Po kratší pauze, kterou si dopřála kvůli narození syna, se s plnou vervou vrací na televizní obrazovky. Seriál Linka není postaven na jedné hlavní postavě či dvojici. Příběhy všech, kdo se v seriálu

pravidelně objevují, se prolínají a každá z hereckých úloh je důležitá pro fungování výsledného celku.

Sandra si nemůže výběr hereckých kolegů vynachválit. "Měla jsem štěstí na herecké kolegy. Když jsem zjistila jejich jména, věděla jsem, že roli Moniky nemohu odmítnout. Jsem třeba ráda, že jsem poprvé měla větší spolupráci s Martinem Hofmannem, která byla moc fajn."

Sandra si také pochvaluje samotné natáčení. "Na natáčení jsme si hodně povídali, stejně tak režisér byl bezva. Z natáčení jsem se vracela odpočinutá, ale to nesmím říkat nahlas, a už vůbec ne doma."

Jak sama Sandra vysvětluje, je ráda, že se její práce dá skloubit s mateřstvím. „Proto pro mne návrat nebyl tak náročný, jako tomu může být při jiných profesích. Herecká práce se dá dobře skloubit s mateřstvím, pokud máte hodné babičky a dědečky, což my máme. Samozřejmě, že se mi v práci stýská po synovi, ale o to víc se na sebe těšíme a užíváme si dny, kdy pracovat nemusím. Navíc si toho neberu moc, nechci, aby mi zásadní okamžiky jeho života proklouzly mezi prsty.“

Herečka se při práci musela poprat s tím, že sama sebe vnímá jako subtilní osobu, a to se jí k roli akční záchranářky příliš nehodilo. Snažila se tedy její sílu vyjádřit jinak než postavou, jak ale sama tvrdí, právě takové výzvy ji na její práci lákají nejvíc. Herečka se mimo jiné objevila v seriálu Přístav a Ordinace v růžové zahradě, kde ji v době nepřítomnosti nahradilo její jednovaječné dvojče Viola.

Související články

Další články