Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Z okresu do okresu, z pláže na pláž: Simona Krainová šlápla do vosího hnízda a schytala to

Zdroj: Profimedia
Negativní reakce
Zlehčovat situaci v době koronakrize není zrovna nejlepší řešení. O tom se ostatně přesvědčila i modelka Simona Krainová (48), která poslední fotografií na sociálních sítích vzbudila negativní vlnu reakcí. Pro jistotu posléze svůj komentář stáhla.

Simona Krainová (48) si pořádně naběhla. Pod jedním z posledních příspěvků na sociálních sítích, kde je vyfocená na jedné z karibských pláží, napsala: „Z okresu do okresu, z pláže na pláž, zůstáváme tady, byť jsme v tom s vámi. Držte se.” Reagovala tak na současnou situaci v České republice, kdy je dovolené cestovat do jiného okresu jen s čestným prohlášením a to zejména za účelem práce.

Lidé se začali v komentářích vyjadřovat, že je popisek k fotografii vzhledem k vážné situaci nevhodný. „Nejdříve si to v hlavě trochu poskládejte než vypustíte to, co jste napsala,” napsala pod fotky Simony Krainové z pláže uživatelka. Reakcí ale bylo mnohem víc a z některých přímo čišel sarkasmus: „Tak to je vtip týdne, možná i měsíce. Já taky soucítím s hladovými, asi jim pošlu fotku řízků s nějakými prázdnými frázemi.”

Zpočátku byly komentáře mírné, ale postupně přibylo i několik vulgárnějších. „Má základní vzdělání. Hezká je, ale hloupá na úrovni myšlení šestnáctiletého dítěte,” pustila se do Krainové jedna z uživatelek. „Ten komentář je fakt na flákanec. Já se v práci můžu jen každý den dívat na to zoufalství v nemocnici,” napsala další. Simona nakonec nevydržela a tenhle svůj příspěvek smazala...

Sluní se u moře

Simona Krainová se momentálně nachází i se svým manželem, dvěma syny a psem na karibském ostrově Svatý Martin. Vzhledem k tomu, jak špatně se situace s koronavirem v Česku vyvíjí, se rozhodla, že v Karibiku ještě nějaký čas zůstane. Fotografie a popisek pod ní měl sice možná působit chlácholivým dojmem a povzbudit český národ, ale mělo to spíše opačný, negativní efekt.

Související články

Další články