Princ na bílém koni, který by Selenu Gomez (25) vyrval ze spárů zoufalství a prášků na deprese, to zřejmě po cestě zapíchl na párty s modelkami a už tam zůstal napořád. Udatného zachránce potřebuje zpěvačka jako sůl, protože se každým dnem propadá hlouběji. Nebude trvat dlouho a bolestivě narazí!

Selena je totálně zdecimovaná po rozchodu s Justinem Bieberem (24). Svou kdysi vymazlenou postavičku obalila tukovými polštáři a kdykoliv vyjde na ulici, působí horším dojmem než rozpadající se pražské mosty. Když k tomu připočteme její těžkou nemoc, která je nevyléčitelná, je vymalováno.

Jenže ve zpěvaččině okolí není nikdo, kdo by ji dokázal nasměrovat tak, aby začala znovu plnohodnotně žít. Dokonce se proslýchá, že odporem k alkoholu Selena netrpí a ráda si ho údajně dopřeje.

A tento týden na sebe proflákla další šokující věc. „Vadilo by vám, kdybych si prostě prožila zbytek dne po svém? Vy mě totiž dost děsíte,“ vybalila Selena na paparazzi, kterým zůstala ústa dokořán. Beznadějný výraz v její tváři napovídá, že tak úplně neměla strach z fotografů, kteří se jí ptali na Biebera, ale z něčeho mnohem vážnějšího! Z čeho doopravdy, to ví jen sama zpěvačka.

Drž se, Seleno! Skoč do fitka, objednej se k psychiatrovi a bude zase všechno fajn!