Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Z obtloustlého zpěváka se stal fitness trenér: Jakub Bína zhubl z devadesáti kil a jen kvete

Jakub Bína změnil svůj životní styl. Z obtloustlého kluka se stal fitness trenérem.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
ZMĚNA

Jakub Bína se proslavil jako MC Jacob ze skupiny Skyline. Nyní se živí jako fitness trenér a k tomuto povolání ho dohnalo jeho zdraví, jak se svěřil v rozhovoru na iDNES. Zpěvák žil rockovým stylem, o své tělo se nestaral, zavčasu si ale uvědomil, že to musí změnit.

Jakub Bína je nyní spíše známý jako fitness trenér než jako zpěvák. Jeho fanouškovská základna na Instagramu tvoří několik desítek tisíc sledujících, kteří se zajímají o jeho fitness tipy. Člen skupiny Skyline se nyní věnuje převážně zdravému životnímu stylu, který sdílí s fanoušky.

Ne vždy se o sebe Bína staral, než začal dřít v posilovně. "Když jsem byl mladší, vždycky jsem sportoval. Pak jsem začal řádit a ve třiadvaceti jsem vážil přes devadesát kilo, chlastal, hulil a pařil. Můj životní styl byl sex, drogy a rock'n'roll," svěřil se zpěvák v rozhovoru pro iDnes.cz. Fitnessák popisoval, že jeho zdraví se zhoršovalo a nakonec si uvědomil, že z toho kolotoče potřebuje vystoupit, jinak to špatně skončí. “Sport byl nejlepší volba. Když jsem přestal kalit, začal jsem na sobě hodně dřít,” dodal zpěvák s tím, že nový, aktivní styl života byl jeho záchranou.

Vše dělá naplno

Změna jeho životního stylu se promítla v práci. "Když něco dělám, dělám to naplno. Potřeboval jsem vědět co nejvíce informací o tom, zda cvičím a jím dobře. Nakonec jsem si udělal trenérský kurz," dodal zpěvák. Na trenérskou dráhu se vydal, protože chtěl své poznatky a zkušenosti předávat širší veřejnosti.

Bína je fanoušky vnímaný spíše jako fitness trenér než zpěvák skupiny Skyline. Oblíbenci, kteří ho na koncertě potkají opilého, jsou dle něho z toho překvapení. "Jako MC Jacob se občas večer opiju. A Jakub Bína musí pak ráno s opičkou za krkem běhat," dodal zpěvák.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy