Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z obtloustlého taťky tří dětí se stal nařachaný sameček. Stačilo mu na to jen šest měsíců!

Jeremiah Peterson na sobě neuvěřitelně zamakal.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Jeremiah Peterson (39) je táta tří dětí, což je bezesporu náročné. Ještě náročnější je, když přitom vážíte 127 kilo. Jeremiah se rozhodl, že to tak nenechá a během neuvěřitelných šesti měsíců zhubl téměř 40 kilo, což je více než čtvrtina jeho původní váhy. Důvod byl jediný. Chtěl udržet krok se svými dětmi.

Trojnásobný otec Jeremiah Peterson žijící v Montaně chtěl něco udělat se svojí nevzhlednou postavou a na rozdíl od ostatních o tom jenom nemluvil, ale rozhodl se konat. Vypracoval si přesný postup, během šesti měsíců zhubl ze 127 na 90 kilo a nepřestává na sobě pracovat. Proměnu z tlustého tuleně na sexy chlápka rád ukazuje na Instagramu, a tak se i vy můžete pokochat jeho osvaleným tělem.

Předtím se kvůli své váze necítil vůbec dobře, ale nyní je jako znovuzrozený. Během předchozích měsíců si nasadil takzvanou ketonovou dietu, které se jinak říká i proteinová, při níž musíte dodržovat pitný režim, konzumovat dostatečné množství zeleniny a hlavně jíst pravidelně. „Když vidíte výsledky, dává vám to týden co týden větší motivaci. Koukáte se do zrcadla a říkáte si, že se nechcete přestat snažit,“ prohlásil spokojený majitel starožitnictví. Kdo by taky nebyl, když mu lidé říkají, že vypadá o 15 až 20 let mladší, píše Dailymail.

Související články

Další články