Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Z obtloustlé velryby sexy kočičkou. Redaktorka eXtra.cz vám popíše cestu k dokonalému tělu. Díl 1.

Obrovské tělo je minulostí!
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Mé jméno je Laura a rozhodla jsem se vám v několika dílech popsat, přiblížit a ukázat svoji cestu za dokonalým tělem. Vzhledem k tomu, že má cesta není u konce, budeme se setkávat pravidelně u článků, ve kterých vám ukážu, jak jsem změnila svoji stravu, které produkty jsem využívala a kolik úsilí mě to stálo.

Časopisy, Instagram, Facebook, televize… všude na nás koukají dokonalá těla s perfektně upravenými vlasy a make-upem. Skoro každá druhá žena řeší svoji hmotnost a svůj vzhled jako takový. Přeci jen žijeme ve světě, kde se lidé posuzují spíše podle vzhledu než podle intelektu.

Jako redaktorka eXtra.cz, ale také jako obyčejná holka která byla ve svém těle nešťastná, jsem se rozhodla udělat razantní změnu! Jelikož jídlo, stravovací návyky a kvalita konzumovaných potravin dělají hodně, rozhodla jsem se dát na profesionály a oslovila je se žádostí o jídelníček a pomocnou ruku při mé proměně. V Ladylab mi vyhověli ve všech směrech, nikdy mě nenapadlo, že má strava by mohla být zdravá a zároveň chutná.

Dokonce mi jídelníček připravili přesně podle potravin, které mám ráda a naopak vynechali všechny suroviny, které do sebe nemohu dostat. Také jsem si pořídila doplňky stravy, aby mé hubnutí šlo hladce, nechyběly mi důležité vitamíny a mé tělo dostávalo vše, co potřebuje.

Tohle hubnutí není o žádné drastické dietě a podobných nesmyslech. Proto se může stát, že váha nebude extrémně klesat a vás by to mohlo demotivovat. Já si to ale pojistila a na začátku své proměny jsem se nechala změřit odborným lékařským přístrojem InBody. Změří vám, kolik máte vody v těle, kolik tukové tkáně, minerálních látek, proteinů a samozřejmě vaši váhu, spočítá BMI a obvody těla.

Moje váha byla na začátku neskutečných 84 kg a míry 96 cm přes hrudník, 79 cm v pase a až 110 cm přes boky, což je na 24 let věku jak nezdravé, tak od pohledu odpudivé. Díky péči a měření na Petra Clinic jsem prozřela a nemohla to nechat takhle jít dál.

Okamžitě jsem udělala 5 důležitých kroků, kterých nelituji: nakoupila jsem veškeré zdravé a potřebné potraviny podle nového jídelního plánu na míru, zaplatila roční členství ve fitness centru a objednala se na rázovou vlnu, pomocí které se eliminují projevy celulitidy a strií. V neposlední řadě jsem se rozhodla pořídit si kvalitní oděv do posilovny, který je neprůhledný, pohodlný a hlavně se v něm budu cítit dobře, od PushUpJeans . Kdo rád cvičí s nadváhou, a ještě v naprosto otřesném triku na spaní? Poslední věc, kterou jsem si dopřála, byl sportovní pás WaistClique na cvičení, který zvyšuje termální aktivitu těla, pomáhá redukovat tuk v oblasti pasu, podporuje pocení, zlepšuje držení těla a podobně.

Přešel pouze měsíc a výsledky se dostavily, jak vidíte na úvodní fotografii. I když šly kila a centimetry dolů pomalu, fyzická zdatnost a hlavně podvědomí se razantně změnilo a vzpamatovalo. Ale nebudeme předbíhat, víc se dozvíte ve 2. díle už brzy na stránkách eXtra.cz

Související články

Další články