Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Z nudné maminy sexy kráskou: Skyler z Ulice se ukázala v POŘÁDNĚ ŽHAVÉM OUTFITU!

Takhle jí to určitě sluší více.
+ Dalších 12 fotografií
Sara se do povědomí nás všech dostala díky seriálu Ulice. Tam hraje nudnou mladou maminu Skyler, která byla sexy naposledy, když přijela k Liškům na výměnný pobyt. Když ale v soukromém životě vyrazí do společnosti, tak to stojí za to a je to pořádná kočka!

Vyrazila všem dech a strhávala na sebe veškerou pozornost. Mladá herečka Sara Sandeva (19), kterou všichni známe jako Skyler z Ulice, se objevila ve společnosti ve velmi sexy outfitu. Ke koženým legínám oblékla vršek s pořádným výstřihem na zádech!

To je rozhodně velký rozdíl oproti jejímu oblékání v Ulici. Tam nosí vytahaná trička a jako přitažlivou ji shledává pouze její seriálový šamstr Franta, který už jí stihl i naštěkat do boudy a mají společně malého Christiana.

Věřme, že Sara ve svém životě nedopustí, aby se stala mladou matkou, a spíše se opět brzy objeví ve společnosti. Je to skutečně krásné, mladé děvče, které má co ukazovat.

Kdyby takhle přebalovala své mimčo v Ulici, Frantovi by z toho určitě praskl poklopec, skočil by na ni a možná by se z toho vyklubal další potomek. To by pak Jean-Clauda (seriálového otce Skyler) asi trefil šlak. Už takhle Frantu nesnáší a ještě tohle…

Mohlo by vás zajímat

Další články