Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Z nevkusné malé školačky až po plastikovou nádheru: Takhle šel čas se silikonovou Miou Nelson z Prostřena

Jak se vám líbila nejvíce?
Černovlasá, potetovaná a silikonová hvězdička z reality show Mia Nelson slibovala, že lidé se budou ještě divit, co dokáže. Prozatím to ale vypadá tak, že ze všech jejích slibů sešlo. Mia Nelson se poděla neznámo kam, její kamarádi mají o ni strach a ona nikomu nezvedá telefony. Podívejte se, jak šel čas s touhle nevypočitatelnou slečnou.

Mia Nelson je taková kontroverzní postavička reality show Prostřeno. Jeden vlastně neví, co od ní čekat, a často si tahle potetovaná kráska protiřečí, a to v soutěži i po ní dokázala hned několikrát. Černovlasou Miu rozhodně jen tak nepřehlédnete. Opálená od hlavy až k patě s potetovaným tělem a výrazným make-upem.

Na Miu Nelson se kouká hezky až do doby, kdy otevře ústa. Když v Prostřenu nezvládla ani s pomocí svého kamaráda uvařit lautr nic, tak se nejdříve vymlouvala, že je to důsledek její velké nervozity. Přitom téměř všichni soutěžící byli přesvědčeni o tom, že má holka pěknou kocovinu z předešlého dne.

Několikrát se během svého vaření zhroutila a rozplakala s tím, že jí vadí, když na ni lidé koukají, a že nechce být všem na očích a doopravdy je úplně jiná, než vypadá. V tom případě nikdo ze soupeřů nechápal, proč se přihlásila do takové show a z jakého důvodu se chová tak, jak se chová.

Když přestala hysterčit, tak opět tvrdila, že se tímto způsobem bude prezentovat i nadále a nemá se za co stydět. Ještě dlouho po skončení Prostřena slibovala, že se přestěhuje do Prahy a udělá pořádnou show. Jenomže momentální situace je taková, že po Mii Nelson není ani vidu, ani slechu a málokdo si na ni vzpomene.

Ještě před pár lety to byla malá holčička, která absolutně postrádala jakýkoliv vkus. Poté se začala pomalu měnit v krásnou černovlasou slečnu, která to mohla alespoň ve fotomodelingu někam dotáhnout.

To by nesměla být ale Mia, aby to zase nějak nepřehnala. Začala se velmi výrazně líčit, tetovat a pořídila si obří silikony. A co říkáte na tuhle kočku vy? V jaké době se vám líbila nejvíce?

Související články

Další články