Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Z nemocnice ji 3x vyhodili: Řekli jí, že je hysterická, měla zlomenou páteř

Zdroj: tvnoviny.sk
Chyba lékářů
Paní Nataša si prošla za posledních pár měsíců doslova peklem. Byla to obyčejná jízda trolejbusem, ale při vystupování spadla tak, že musela být převezena do nemocnice. Nicméně lékaři jí řekli, že bolesti má kvůli traumatu a poslali ji domů. Jenže po ošetření soukromým lékařem bylo vše jinak.

Nataša Sremačky ze Slovenska za sebou nemá úplně jednoduché období. Byl to obyčejný den jako každý jiný. Paní Nataša jela trolejbusem a při vystupování nešťastně spadla. O případu informoval portál tvnoviny.sk.

Bohužel upadla špatně a musela se nechat odvézt do nemocnice. Na pohotovosti jí udělali rentgen a podle výsledků bylo vše v pořádku, paní Sremačky tedy řekli, že může jít v klidu domů.

Nebohá Nataša měla ale ohromné bolesti. Téměř nemohla chodit a prosila lékaře o pomoc. Ti jí jen řekli, že je hysterická a přehání. Tak se tedy rozhodla jít domů.

Následující den po probuzení zkolabovala a opět pro ni musela jet záchranná služba. Doktoři ji znovu poslali domů s tím, že je v pořádku a má jen pohmožděnou pánev. Pár dnů ležela doma v bolestech a nemohla se vůbec hýbat. Nemohla ani otočit krkem, a tak znovu navštívila nemocnici, ze které ji potřetí poslali domů "zdravou". Doporučili jí pouze ležení v klidovém režimu.

Poté, co byla neustále posílána domů, se rozhodla navštívit soukromou kliniku. Tam paní Nataše zjistili, že má zlomenou páteř. Nyní potřebuje drahou operaci v hodnotě 7 tisíc eur, což je v přepočtu zhruba 182 tisíc korun.

Související články

Další články