Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z nejkrásnější holčičky na světě se pomalu stává žena. Kristina Pimenová slaví 11 let!

Nejkrásnější holčička na světě už je skoro dospělá.
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 33 fotografií
Je jí teprve 11 let, ale s přehledem by strčila do kapsy kdejaké topmodelky. Kristina Pimenová z Ruska je označována už několik let za nejkrásnější holčičku na světě, a právem! Fotí kampaně pro ty největší světové značky, které se o ni doslova perou. Dokonce si zahrála i ve filmu.

Modelka Kristina Pimenová oslavila 27. prosince 11 let. Spousta jejích vrstevnic si hraje s panenkami nebo běhá s kamarády kolem baráku, ona ale vydělává svým tělem a hezkou tvářičkou velké peníze. A aby ji náhodou peníze nezkazily, dohlíží na ni její maminka a manažer. Za pár let už se postaví vedle světových topmodelek a bude s přehledem předvádět i plavky a spodní prádlo.

Modelku objevili, už když jí byly tři roky. Její matka Glikerija Shiroková je bývalá modelka, a tak moc dobře věděla, jaký poklad má doma. Vtáhla ji do světa modelingu a nyní rozhodně nelituje.

Kristina fotila pro světové značky, jako Fendi, Armani, Benetton, Replay, Guess i Roberta Cavalliho Juniora. O takové kariéře by se některým českým modelkám v dospělém věku mohlo jen zdát.

A zahrála si dokonce i ve filmu. Do svého hororového snímku Ruská nevěsta si ji vybral režisér Svjatoslav Podgajevskij a o děsivé momenty nebude nouze. Film vypráví o několik desítek let mrtvé nevěstě, která se najednou objeví v současnosti, kde bude Kristinu a její hereckou kolegyni Oksanu Orlanovou pěkně strašit!

Kromě modelingu a filmu tahle malá modelka ještě stíhá gymnastiku, a to na světové úrovni! Trénuje ji dokonce známá Olga Kapranová. Podívejte se do galerie, jak malá kráska nyní vypadá!

Související články

Další články