Modelka Kristina Pimenová oslavila 27. prosince 11 let. Spousta jejích vrstevnic si hraje s panenkami nebo běhá s kamarády kolem baráku, ona ale vydělává svým tělem a hezkou tvářičkou velké peníze. A aby ji náhodou peníze nezkazily, dohlíží na ni její maminka a manažer. Za pár let už se postaví vedle světových topmodelek a bude s přehledem předvádět i plavky a spodní prádlo.

Modelku objevili, už když jí byly tři roky. Její matka Glikerija Shiroková je bývalá modelka, a tak moc dobře věděla, jaký poklad má doma. Vtáhla ji do světa modelingu a nyní rozhodně nelituje.

Kristina fotila pro světové značky, jako Fendi, Armani, Benetton, Replay, Guess i Roberta Cavalliho Juniora. O takové kariéře by se některým českým modelkám v dospělém věku mohlo jen zdát.

A zahrála si dokonce i ve filmu. Do svého hororového snímku Ruská nevěsta si ji vybral režisér Svjatoslav Podgajevskij a o děsivé momenty nebude nouze. Film vypráví o několik desítek let mrtvé nevěstě, která se najednou objeví v současnosti, kde bude Kristinu a její hereckou kolegyni Oksanu Orlanovou pěkně strašit!

Kromě modelingu a filmu tahle malá modelka ještě stíhá gymnastiku, a to na světové úrovni! Trénuje ji dokonce známá Olga Kapranová. Podívejte se do galerie, jak malá kráska nyní vypadá!