Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z NEJKRÁSNĚJŠÍ dívky světa a první topmodelky se stala ANOREKTICKÁ stařena závislá na HEROINU a ALKOHOLU: Poznáte, o koho jde?

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 13 fotografií
Hodně lidí touží po tom, aby byli bohatí, krásní, známí a vlivní. Jenomže právě tihle lidé by si měli uvědomit jednu věc. I člověk, která má všechny tyto věci, nemusí být v životě šťastný. Typickým příkladem je bývalá první topmodelka Janice Dickinson.

Ve světě modelingu snad neexistuje nikdo, kdo by neznal úplně první americkou topmodelku Janice Dickinson. Její životní příběh připomíná téměř pohádku, ale ne moc s dobrým koncem.

Janice prožila své dětství na jihu Floridy se svým otčímem, protože matka jí zemřela, když byla budoucí topmodelka ještě hodně malá.

Než se v 70. letech stala opravdovou hvězdou, prožila velmi těžké dospívání. Mladičká Janice se totiž na svojí cestě za slávou nesetkávala s porozuměním a láskou.

Taky není žádným tajemstvím, že jedna z nejkrásnějších žen planety své doby měla pěknou řádku milenců, kteří prošli její postelí. Mezi ty nejslavnější patří Donald Trump, Steven Seagal, nebo Sylvester Stallone.

Jenomže modelka je bohužel jednou z těch celebrit, které se nedokážou smířit s tím, že každý člověk stárne. Před pár dny Janice oslavila své dvaašedesáté narozeniny a stále si nedokáže připustit fakt, že v šedesáti holt nemůže vypadat stejně jako ve dvaceti.

Sama kdysi pohledná brunetka veřejně přiznala, že na jejím těle není místo, kterého by se nedotkl plastický chirurg. Bývalá supermodelka měla i hodně špatné období, kdy pila a brala heroin.

Na nohy jí pomohla až legendární soutěž modelky Tyry Banks Amerika hledá topmodelku, kde Janice zasedala v porotě. Jenomže v březnu 2016 přišla další rána, zjistilo se, že stárnoucí modelka má rakovinu prsu.

Janice Dickinson je typickým příkladem toho, že můžete být slavná, bohatá a úspěšná modelka, ale přesto nemusíte být šťastná.

Související články

Další články