Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Z neduživého písklete kočkou: Mrkněte, co s Monikou Bagárovou udělalo 10 let!

Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
PROMĚNA
Pamatujete ještě na dobu, kdy v první Česko Slovenské SuperStar tehdy patnáctiletá Monika Bagárová (24) rozněžnila půlku republiky svým dětským půvabem a přitom hlasem, že se sklo otřásalo? Podívejte se na fotky, jak se někdejší stydlivka během let stala jednou z nejvíc sexy žen Česka!

Monika byla tehdy opravdu ještě dítě. Tulila se k plyšákům, jejím nejlepším kamarádem ze soutěže se stal podobně starý Honza Bendig.

„Pamatuju si, jak jsem v té době ještě byla hrozně stydlivá. To se změnilo. Teď mám ráda, když jsem sexy, ale nikdy to nesmí být vulgární,“ říká Monika dnes, když jsme jí připomněli, jak krátce po soutěži měla málem infarkt, když měla svléknout župan a ukázat se před fotografy jenom v plavkách.

Fotky na Instagram dala v rámci momentálně frčící výzvy, aby lidé postovali své deset let staré fotky. Za akci se mohou pochválit zaměstnanci jednoho výrobce mobilních telefonů, který tak láká na únorové uvedení výročního desátého modelu své značky. Skoro nikdo přitom dnes už netuší, že plněním výzvy vlastně trochu pomáhá propagaci firmy…

Související články

Další články