Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Z nedělní Tváře šel trochu strach! Ruml jako transka zabodoval u poroty

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Zatímco Ondřej Sokol stále působí, jako by před natáčením vdechoval neznámý omamný plyn, na soutěžící čekají stále záludnější interpreti ke ztvárnění. Většina soutěžících své songy neměla šanci zvládnout a podle toho to také vypadalo. Nicméně je vidět, že na sobě tvrdě pracují a jejich celkové projevy se lepší. Největší ozdobou večera byla samozřejmě vysloužilá modelka Simona Krainová, která ovšem působila poněkud ztuhle.

Aleš Háma a Monika Absolonová

Aleš vypadal jako Elton John, jen o něco více přihřátý. Tato proměna byla překvapivě docela zábavná, člověk měl hned chuť trochu se zhulit a hupsnout zpátky do sedmdesátek Tolik lásky pohromadě nás ve Tváři už asi jen tak nepotká.

Tatiana Vilhelmová

Táňa vypadala sice trochu jako Jamiroquai po obrně, ale musíme ocenit snahu. Píseň byla intonačně velmi náročná a zvládnout naživo by ji mohl snad jen originál. Chudák Táňa to dneska moc nedala. Akrobatický kousek jí ovšem musíme připsat k dobru.

Martin Dejdar

Výkon Martina Dejdara jako Lennyho Kravitze zvedl diváky i porotu ze židlí. Zážitek to byl skutečně esenciální. Dejdar vypadal jako samec gorily s kytarou v ruce, který se snaží přivábit samičku Ostatně i Simoně Krainové z toho prý spadla brada.

Milan Peroutka

Výkon Milana Peroutky nás dohnal k slzám. Pokud jste byli svědky, pravděpodobně jste také zaznamenali palčivou bolest na hrudníku, která se následně rozlévala do celého těla nebo myšlenky na sebevraždu. Rappera Julia by nezvládl na živo ani rapper Julio, proto není divu, že to byla taková vražda. Z Peroutky byl ještě větší trapák než obvykle

Adéla Gondíková

Adélka vypadala spíše jako Sněhurka, než jako Cher. A i když se chvílemi trochu ztrácela, vždycky se zase našla. Cher to sice nebyla, ale bylo to takové milé světlo na konci tunelu po první půlce Tváře. Svou sestru navíc přišel podpořit i její bratr Dalibor, který se médiím v poslední době značně vyhýbá.

Markéta Konvičková

Lucie Bílá je Lucie Bílá, o tom žádná, Markéta Konvičková ovšem svým výkonem právě dokázala, že je Markéta Konvičková. Obrovský aplaus od diváků jí zajistilo její ztvárnění hitu SMS od Lucie Bílé. Markét chvíli vypadala, jako by se s ní někdo před vystoupením rozešel a ona mu přišla vytrhat vnitřnosti

Ondřej Ruml

Ondřej Ruml by se se svým výkonem pravděpodobně neumístil ani na paraolympiádě transvestitů. Horší výkon jsme v soutěži dlouho nezažili a místo Anastacii připomínal spíš Vláďu Křížka Zvláštní záhadou to v tomto díle Ondřej vyhrál, ale předpokládáme, že to bylo ze solidarity.

Martha Issová

Horká favoritka z minula to zase neměla ale vůbec lehké. Na pomoc jí sice přispěchal zarepovat i tanečník Yemi. Jeho pěvecký výkon by se asi sice raději neměl komentovat, ale tím tanečním to zase všechno vynahradil. Přizvat si na pomoc nejtalentovanějšího tanečníka Česka byl rozhodně chytrý tah.

Související články

Další články