Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Z narkomanky Katky se stala modelka: Teď její slavný snímek obdivují i cizinci

Z narkomanky Katky se stala modelka: Teď její slavný snímek obdivují i cizinci
Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
narkomanka
Mnozí mají ještě v živé paměti, jak se před několika měsíci nejznámější narkomanka Česka Katka Bradáčová (42) stala na čtyřiadvacet hodin modelkou. Redakce eXtra.cz jí splnila sen, po kterém toužila. Snímky nafotil uznávaný profesionál Jiří Píša, kterého lidé znají pod pseudonymem Pražský fotograf. A teď se podařilo, že se jeden ze snímků stal součástí výstavy.

Snímek nazvaný Bída Lennonovy zdi je součástí výstavy populárního fotografa v pražské Malostranské besedě. Katka na něm pózuje u Lennonovy zdi v historickém centru Prahy a ukazuje smutný odraz svého života, jehož součástí je skutečnost, že je odkázána na peněžní prostředky druhých lidí.

"Snímek se setkal s velkým ohlasem, a proto jsem ho zařadil do své výstavní sbírky," řekl eXtra.cz Jiří Píša na vernisáži, kde kromě heroinové Katky jsou k vidění i další snímky, ovšem zaměřené na jinou tématiku.

"Úvod výstavy si velmi pochvaluji. Na snímky se přišla podívat řada lidí nejen z umělecké oblasti a musím přiznat, že o snímek s Katkou se zajímají i turisté ze zahraničí, kteří se přišli na výstavu podívat," dodal Jiří Píša, na jehož snímky, kdy mu před objektivem pózovala Katka Bradáčová, se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy