Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Z nahého zadku Kim Kardashian mají všichni p*del. Takhle jí dělali klystýr na ulici!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Když se nedávno Kim Kardashian (33) ukázala nahá na titulce a celému světu prozradila, kam si její Káně West odkládá hudební klávesy, na nichž tvoří svoje dětské hity, internet se opravdu zbořil, jak si Kim strašně přála, ale bohužel se zbořil z toho, že si z její pdele začali dělat pdel všichni ostatní

Nikdo elementárně příčetný totiž nemůže brát Kim ani jejího manžela vážně, protože ona neumí nic a on o sobě tvrdí, že je Ježíš a nejgeniálnější člověk, jaký kdy žil, čemuž se všichni s IQ větším než vlastní číslo bot mohutně zasmějí a začtou se do daleko podstatnějších věcí, jako je třeba vyhláška Evropské unie o správném zakřivení banánů.

Kim je ale pro smích nejen těch, kdo si o ní čtou, ale i kolegům ze šoubyznysu, i když slovo "kolega" je v tomto případě nepřesné, neboť Kardashianka nevykonává nic, co by bylo šoubyznysové. Nezpívá, nehraje, nemaluje, nemoderuje, nenavrhuje, nemodelkuje, ona prostě jen dýchá vzduch, tudíž říct o ní, že je kolegyně umělců, je pro ty nebohé talentované lidi urážka.

Jeden z nejslavnějších komiků a moderátorů Jimmy Kimmel si ji samozřejmě nemohl nevzít na paškál a postavil do newyorských ulic její kartonovou siluetu a význam "důležitost Kimina zadku" povýšil na něco geniálního. Udělal do ní otvor, za nějž by se nemusela stydět ani brána pekel, a do ní umístil sněhové dělo, takže Kim začala ze zadku sněžit. A je to tak boží, že to ani lepší být nemůže.

Zejména pak, když se dělo zaseklo a musel přijít opravář, aby jí udělal klystýr a protáhl její řitní otvor Je to dokonalá potupa. Ale moc jsme se nasmáli.

Související články

Další články