Když se řekne jméno Christine Lakin, je možné, že vám to nebude vůbec nic říkat. Ovšem když k tomu přidáme, že tahle herečka se proslavila rolí malé a drzé Al Lambert, už určitě budete vědět, která bije.

Oblíbený seriál Krok za krokem se natáčel v letech 1991 – 1998 a všechny postavy zažily raketový vzestup své slávy.

Christine Lakin se začala na televizních obrazovkách nejdříve objevovat jen sporadicky v pár reklamách. Svou první roli získala ve snímku Růže a šakal. A ve dvanácti letech se dočkala své vysněné role. Zahrála si oblíbenou a prostořekou Al Lambert.

Jako seriálová dcera Patricka Duffyho a Suzanne Somers byla opravdu nezapomenutelná. Když se dostala do puberty, vyrostla z ní pořádná šťabajzna, za kterou se otáčeli všichni kluci. Měla opravdu skvěle nakročenou hereckou kariéru.

Jenomže potom seriál skončil a přišel tvrdý pád na dno. Nezažila to jenom Christine Lakin, ale také většina její seriálové rodiny. Po skončení Kroku za krokem hrála v několika komediích, ale nebylo to nikdy nic velkého.

V současné době je herečce sedmatřicet let, vychovává se svým mužem dceru a stále se snaží hrát. Bohužel jí zmizela původní jiskra, kterou oslňovala tisíce fanoušků v seriálu. Ale když se do jejího líčení vloží profesionálové, tak dokáží z tuctové myšky Christine Lakin udělat žhavou kočku.