Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Z nabouraného auta vytáhl holčičku. Dojemná fotka se zkázou v pozadí obletěla svět

Fotku sdílelo už 14 tisíc lidí.
Zdroj: Facebook
Z policisty, který přijel k dopravní nehodě, se stal miláček internetu. Na sociálních sítích už má tisíce fanoušků, a to kvůli jediné fotce. Především pak kvůli svému lidskému přístupu.

Policie a záchranáři byli přivoláni do Leedsu v americkém státě Alabama k dopravní nehodě, při níž se srazila dvě auta a zranili čtyři lidé. Zástupce šerifa Ric Lindley byl jedním z přítomných a všiml si, že ve srážkou zničeném autě sedí malá holčička. Vzal ji do náruče, aby ji uklidnil, když v ten okamžik ho vyfotil kolega a fotku zveřejnil na Facebooku.

Na sociální síti se snímek začal šířit rychlostí blesku a Lindley díky němu už nasbíral armádu fanoušků, píše Daily Mail. Děvčátko, které jelo v autě spolu s matkou, naštěstí z nehody vyvázlo bez zranění.

Podobná fotka, která si získala pozornost veřejnosti, se na Facebooku objevila už letos v červnu. Policista na ní drží v náručí holčičku a snaží se ji rozptýlit, zatímco v pozadí se kolegové záchranáři snaží zachránit její rodiče, kteří bojují o život po těžké nehodě. Tehdy bohužel příběh neměl dobrý konec.

Související články

Další články