Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Z mladého Beckhama už je ženáč. První manželský polibek trval dlouhých šest sekund

Brooklyn Beckham a Nicola Peltz si už řekli své ANO.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
svatba

Brooklyn Beckham (23), nejstarší syn Davida a Victorie Beckhamových, už je v chomoutu! Za ženu si vzal svou partnerku herečku Nicolu Peltz (27). Své ANO si novomanželé řekli v miliardářském sídle nevěstiných rodičů na floridské Palm Beach. Na podvečerní obřad s výhledem na moře se dostavilo mnoho hostů z řad známých osobností světového showbyznysu. Podle informací serveru DailyMail.com nechyběla mezi svatebčany herečka Eva Longoria (47), šéfkuchař Gordon Ramsay (55), tenistka Serena Williams (40) a ani bývalá členka skupiny Spice Girls Mel C (48).

Brooklyn Beckham: Velký den pro celou rodinu

Zpěvačka a módní návrhářka Victoria Beckham a její manžel legendární fotbalista David Beckham zažili jeden z nejzásadnějších dnů v životě rodičů. Po několikaletém vztahu se jejich prvorozený syn Brooklyn oženil s krásnou americkou herečkou Nicolou Peltz. A že to byla svatba jako řemen, o tom nemůže být ani pochyb.

Ačkoliv si Nikola přála, aby jejich velký den proběhl v co největším utajení a dokonce zakázala všem hostům sdílet na sociálních sítích jakékoliv fotky spojené se svabou, zvědaví paparazzi si vždycky najdou cestu, jak nacvakat pár exkluzivních snímků, na které čeká celý svět.

Svatba se konala v Palm Beach na Floridě v luxusním sídle Nicoliných rodičů za 103 mil. dolarů (v přepočtu téměř 2,5 miliardy korun). Židovský svatební obřad v podvečerních hodinách v jednom ze stanů na pozemku s nádherným výhledem na oceán, což bylo zárukou romantiky, jako ze stříbrného plátna. Šťastná nevěsta Nicola Peltz přišla k oltáři oblečená v dokonalých svatebních šatech z dílny Valentino se širokým závojem a krajkovým zdobením. Budoucí paní Beckhamová vypadala tak nádherně, že se svatebčanům doslova tajil dech.

Než dorazila Nicola ve svatebním outfitu za 4 miliony dolarů (přes 90 milionů korun), její budoucí choť na ni čekal 15 minut osamoceně na jevišti zdobeném květinami.

"Chudá" nevěsta Peltz

Nechyběly ani svatební zvyky. Poté, co byli oddáni, rozbil Brooklyn patou svých bot sklenici zabalenou v ubrousku a následně si s Nicolou dali svůj první manželský polibek trvající neuvěřitelných šest vteřin!

Jak informoval server DailyMail.com, proslýchá se, že Brooklyn se svou nevěstou Nicolou podepsali předmanželskou smlouvu. Majetek ženichových rodičů v hodnotě 494 milionů dolarů totiž razantně převyšuje odhadovaný majetek Nicolina otce finančníka Nelsona. Ten má na svém kontě totiž "pouhých" 1,6 miliardy dolarů

Majetek Brooklynových rodičů ve výši 494 milionů (přes 11 miliard korun) dolarů převyšuje odhadovaný majetek Nicolina otce finančníka Nelsona ve výši 1,6 miliardy dolarů (zhruba něco přes 36 milionů korun). Dalo by se tedy říct, že krásná herečka vstupovala do manželství s bohatým Beckhamovic synkem téméř s holým zadkem.

Matka ženicha Victoria Beckham dorazila na svatební hostinu v minimalistických stříbrných šatech ruku v ruce se svým manželem, se kterým tvoří jeden s nejstabilnějších párů světového showbyznysu. Svůj outfit doplnila stříbrným řetízkovým náhrdelníkem. David na svatbu syna oblékl elegantní černý smoking.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy