Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Z Miss se stala zrůda: Za tohle můžou oční kapky!

Tohle způsobily oční kapky.
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
Marian Adejokun se převrátil celý život naruby z minuty na minutu. Čtyřiadvacetiletá dívka, která vyhrála titul královny krásy, prodělala alergickou reakci na látku v očních kapkách. To, co se stalo s její kůží, vás opravdu bude šokovat.

Mladá Marian trpí Stavens-Johnsonovým syndromem, který postihne jednoho člověka z milionu. Následkem tohoto syndromu je odumření vrchní vrstvy kůže, která se začne odlupovat. Krásné dívce se tento problém začal projevovat po běžných očních kapkách.

Teenagerka málem zemřela, mohla za to alergická reakce na oční kapky. Marian z anglického města Croydeon musela strávit víc než tři týdny na jednotce intenzivní péče, kde ze všech sil bojovala o život. O děsivém případu informoval Daily Mail, který uvedl, že byl dívce diagnostikován Stavens-Johnsonův syndrom, který je velmi vzácný.

Marian pocítila pocit beznaděje, protože za svou krásu získala i titul Miss, bohužel dnes už její tvář krásou neoplývá. Mladá žena je ale ráda, že alergickou reakci přežila a z hrůzného zážitku jí zůstala jen poničená tvář. Podívejte se sami, co Marian oční kapky způsobily a jak rapidně se její tvář proměnila.

Související články

Další články