Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Z mimina je zajímavý chlap! Takhle dnes vypadá klučík z kultovní desky Nirvany

+ Další 4 fotografie
historie
Z obalu kultovního alba Nevermind ho znají všichni. Méně lidí ale ví, že mimino honící se za pětidolarovou bankovkou se jmenuje Spencer Elden a dnes je mu už 28 let.

Uběhlo 28 let od nafocení legendární fotky na album Nirvany. Cítíte se taky tak staří? Spencer Elden chtěl zavzpomínat na kapelu, která ho jako čtyřměsíčního prcka tak „proslavila“. Požádal tedy fotografa, ať ho nafotí úplně stejně – nahého.

Jenomže fotograf řekl, že možná bude lepší, když si přeci jenom vezme plavky.

„Bylo to tenkrát zvláštní. Během pěti minut se nafotil ikonický obrázek,“ říká Spencer o momentu, který si ani nepamatuje. „Je strašně cool být součást něčeho, co bylo tak důležité,“ říká o albu Nevermind, které přepsalo dějiny hudební historie. Prodalo se ho přes 30 milionů kopií a song Smells Like Teen Spirit ovládl všechny hitparády. Jeho název má Spencer dokonce vytetovaný přes celý hrudník.

Spencer je dnes také hudebníkem, "ale proslavit se mu ještě nepovedlo. Každopádně každých 5 let zkasíruje nějakou tu sumičku za to, že se nechá vyfotit jako legendární mimino. Jak asi bude vypadat jako třicátník?

Mohlo by vás zajímat

Další články