Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Z Milady z Ulice se stala pěkná mrcha! Po Facebooku tasila na Lumíra bulvár!

Miládka machruje, že to Lumírovi natře v bulváru.
Zdroj: archiv TV Nova

Zhrzená expřítelkyně je to nejhorší, co může muže potkat. A ještě horší je, když je tou zhrzenou Milada z Ulice, kterou Lumír Nykl odkopl v době, kdy už plánovali svatbu.

Miládka už si malovala budoucnost zalitou sluncem, jenže Lumír si zřejmě brzy uvědomil, že se s touhle almaroidní samicí, která už se vidí, jak drandí s kočárkem, nic nechce mít. Jenže to chudák Lumír nečekal, jak zákeřná může Milada být. Nejprve na jeho fun stránku na Facebooku a oficiálním webu radnice, za kterou Lumír kandiduje, psala pomluvy, které by nevymyslela ani jeho matka, stará drbna Nyklová.

Blonďatá matrona ale nemá dost, a tak ve své hlavě spřádá další plány, jak Nykla zničit. Stačilo jí, aby na ni párkrát zamrkal Tonda Hložánek, a Miládka už sladce startuje, jak by měl být Lumír z pozice starosty sesazen a na jeho místo by klidně mohl jít někdo jiný. „Chci, aby mu to jednoduše neprošlo. Chová se jako lump a řídil pod vlivem alkoholu. To by se starostovi nemělo stát,“ říká Hložánkovi Milada, která na Lumíra nakonec, ale to už fakt prozrazujeme hodně, vytáhne bulvár.

Související články

Další články