Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019 Vánoce 2019

Nejnovější kauzy

Z Milady z Ulice se stala pěkná mrcha! Po Facebooku tasila na Lumíra bulvár!

Miládka machruje, že to Lumírovi natře v bulváru.

Zhrzená expřítelkyně je to nejhorší, co může muže potkat. A ještě horší je, když je tou zhrzenou Milada z Ulice, kterou Lumír Nykl odkopl v době, kdy už plánovali svatbu.

Miládka už si malovala budoucnost zalitou sluncem, jenže Lumír si zřejmě brzy uvědomil, že se s touhle almaroidní samicí, která už se vidí, jak drandí s kočárkem, nic nechce mít. Jenže to chudák Lumír nečekal, jak zákeřná může Milada být. Nejprve na jeho fun stránku na Facebooku a oficiálním webu radnice, za kterou Lumír kandiduje, psala pomluvy, které by nevymyslela ani jeho matka, stará drbna Nyklová.

Blonďatá matrona ale nemá dost, a tak ve své hlavě spřádá další plány, jak Nykla zničit. Stačilo jí, aby na ni párkrát zamrkal Tonda Hložánek, a Miládka už sladce startuje, jak by měl být Lumír z pozice starosty sesazen a na jeho místo by klidně mohl jít někdo jiný. „Chci, aby mu to jednoduše neprošlo. Chová se jako lump a řídil pod vlivem alkoholu. To by se starostovi nemělo stát,“ říká Hložánkovi Milada, která na Lumíra nakonec, ale to už fakt prozrazujeme hodně, vytáhne bulvár.

Mohlo by vás zajímat

Další články