Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Z Martina Hofmanna je znovu Luďan! Ve filmu Teroristka hraje typického debila!

Zdroj: cinemart.cz
+ Dalších 6 fotografií
Luďan se vrací
Martin Hofmann (40) alias Luďan z oblíbeného seriálu Most! se vrací! Tentokrát nezaútočí na televizní obrazovky, ale přímo na kinosály. Ve snímku Teroristka si zahraje strůjce zla ve městě, kde se děj filmu odehrává. Zabít ho bude chtít samotná Iva Janžurová (77).

Martin Hofmann, který si zahrál hlavní postavu Luďana v nekorektním seriálu Most!, se pro role idiotů zřejmě dokonale osvědčil. Proto mu byla přiklepnuta podobná role ve snímku Teroristka, kde se proti němu, jako proti zlu, postaví Marie v podání Ivy Janžurové.

Kromě Martina se vrací i část nejpopulárnější hlášky Mostu!, tentokrát ale v podání Pavla Lišky, který ji řekne Ivě Janžurové, rozhodnuté zabít Hofmanna. „Kriminalita jenom vypadá jednoduše, paní učitelko, ale pak se DYCKY něco posere," sdělí Marii jakožto její bývalý žák v podmínce.

Pokud Hofmann podá stejně dobrý výkon, jako podal v Mostu!, mají se diváci skutečně na co těšit. Snímek má premiéru 4. dubna. Půjdete na znovuzrozeného Luďana do kina?

Související články

Další články