Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Z Lucinky Bohuše Matuše je vlivná influencerka: Firmy se mohou přetrhnout a zahrnuly ji penězi

Zdroj: Archiv
+ Dalších 8 fotografií
ÚSPĚCH
Roky mediální známosti se konečně zúročily. Ze stále ještě neplnoleté Lucinky Bohuše Matuše (47) se krátce po narození dcery stala úspěšná influencerka a chodí jí prý takové honoráře, že předčí i příjmy samotného úspěšného zpěváka.

Lucinka je atraktivní

Lucinka založila instagramový účet Bohusmatuslucie teprve nedávno, už ale díky pravidelně přidávaným fotkám stihla nasbírat osmnáct tisíc sledujících.

A i když to proti jiným influencerům není úplně závratný počet, pro firmy prodávající výrobky novopečeným maminkám je její profil natolik atraktivní, že už i slušně vydělává.

Bohatší než Bohuš Matuš

„Lucince se kvůli spolupráci začaly ozývat světové firmy. Teď jí poslaly krásné věci na miminko, také na účet jí přišlo spoustu peněz. Lucinka je teď bohatší než já,“ řekl eXtra.cz nadšený Bohuš Matuš (47).

I když by mohl žárlit, má z úspěchu své mladičké přítelkyně velkou radost.

Peníze

Sám před covidem vydělával statisíce, takže i když přesné příjmy Lucinky neprozradil, dá se očekávat, že nepůjde úplně o malou částku.

„Daří se jí. Od tatínka dostala novou úžasnou kameru, tak bude točit videa. Baví ji to. A navíc je na to pozitivní odezva a nechodí skoro žádné negativní komentáře,“ těší zpěváka, který se stal otcem začátkem prosince.

Související články

Další články