Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Z Lucie Šilhánové je paní Černá: Na svatbu moderátorky Evropy 2 dorazila spousta hvězdných hostů

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Moderátorka Evropy 2 Lucie Šilhánová se vdala. Nyní už paní Černá řekla své ano partnerovi Jarkovi. Na svatbu přišla spousta hvězdných hostů, kteří Luciin velký den zdokumentovali i na své sociální sítě. Rodiny novomanželů se spojily s jejich přáteli a svatba byla skutečně velkolepou oslavou.

Lucie Šilhánová, nyní už Lucie Černá, se stala vdanou paní. Její svatba s partnerem Jarkem byla skutečně honosná, šaty nevěstě navrhli sourozenci Ponerovi a Lucie vypadala zkrátka kouzelně. Na veselku se přišlo s novomanželi radovat spoustu slavných kolegů.

Libor Bouček, který letos také vlezl do chomoutu, dorazil jak jinak než ve společnosti své krásné manželky Gabriely. Dostavila se i Zorka Hejdová s manželem Mírou Hejdou a na svou kamarádku z rádia nezapomněl ani Leoš Mareš, který přivedl svou, jako vždy stylovou, manželku Moniku Marešovou

Leoš se ve společnosti své manželky, ženicha Jarka a otce své kolegyně Lucie pořádně odvázal a na Instagramu se pochlubil snímky, na kterých si přiťukávají zelenou. Nechyběl ani fotokoutek, ve kterém všichni nafotili spoustu bláznivých snímků. Kromě nevěsty to nepochybně nejvíc slušelo Martině Pártlové, která se ze dne D své dobré kamarádky radovala skoro stejně tak jako ona sama. Podívejte se do galerie na ty nejlepší fotky z veselky Lucie Šilhánové a jejího Jarka.

Související články

Další články