Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Z legendárního seriálu Knight Rider bude film: Natočí ho režisér snímku Rychle a zběsile 7

Z legendárního seriálu Knight Rider bude film: Natočí ho režisér snímku Rychle a zběsile 7
Zdroj: Universal Television
+ Dalších 9 fotografií
novinka
Legendární osmdesátkový seriál Knight Rider se dočká filmového zpracování. Ačkoliv není jisté, zda se do hlavní role Michaela Knighta vrátí David Hasselhoff (68), na 100 procent se produkce ujme uznávaný režisér James Wan. Ten je známý především jako mistr hororů, na jeho kontě je ale například i snímek Rychle a zběsile 7.

Seriál Knight Rider, který byl natáčen od roku 1982 do roku 1986 a měl celkem 90 epizod, bude nyní zfilmován. Společnost Spyglass Media Group oznámila brzké natáčení a produkce se ujal světově proslulý James Wan.

James Wan je slavný především díky své práci na úspěšných hororech, jako jsou například Saw, Zlověstné ticho, Insidious či V zajetí démonů. Zkušenosti má ale i s akčními snímky, a proto není pochyb, že studia svěřila snímek Knight Rider do správných rukou.

Zfilmovaný Knight Rider

Knight Rider ve filmu je zatím jen ve fázi příprav a scénář ještě není hotový. Zatím tedy není jasné, o čem bude snímek pojednávat a zda se do hlavní role vrátí David Hasselhoff, kterého si před lety diváci jako Michaela Knighta tolik oblíbili.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy