Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Z ledové moderátorky královnou hysterie: Emma Smetana v porodnici ztropila pořádnou scénu!

Z ledové moderátorky královnou hysterie: Emma Smetana v porodnici ztropila pořádnou scénu!
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
V televizi vypadala jako ledová královna, kterou nerozhodí nic. Jenže těhotenské hormony si vybraly asi svou daň. Z jindy klidné Emmy Smetany (28) se ale pomalu a jistě stává hysterka. V porodnici v Podolí by podle všeho mohli vyprávět.

"Přišla na kontrolu jako nějaká panička, které to tam všechno patří a samozřejmě se jí nechtělo čekat. Přeci jen pár budoucích maminek v čekárně bylo, ale to nebylo asi Emmě po chuti. Domáhala se přednostní kontroly, byla docela hysterická," řekla nám jedna z žen, která s Emmou v Ústavu pro péči o matku a díte v Podolí byla.

Možná si bývalá moderátorka myslí, že když je ta celebrita, tak se jí dostane zvláštního zacházení, ale to nakrklo hlavně ženy, které tam musely čekat, zatímco jindy celkem sympatická zpěvačka se měnila v dračici a odmítala čekat minutu navíc.

To se asi v porodnici mají na co těšit, co hormony s Emičkou asi udělají chvíli před porodem Miminko by mělo na svět přijít před Vánocemi, tak to lékaři budou mít pěkné svátky, jestli tam na ně bude Smetana řvát.

Ale určitě jde jen o pomatení mysli, přeci by tahle ledová královna na nikoho nezvedla hlas. Ta totiž občas vypadá, že spíš žádné emoce nemá, jenže těhotenství s ženou opravdu udělá divy...

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy