Nikdo nemá tak věrné fanoušky jako Rihanna. Zastávají se jí až do úmoru, a to i přesto, že by možná neměli. Rihanna v poslední době obléká spíše velmi volné outfity a je patrné, že tím zakrývá svá kila navíc. Na ta upozornil Chris ‚Spags‘ Spagnuolo, novinář píšící pro sportovní blog Barstool Sports.

Ve svém článku se, pravda, do Rihanny docela dost opřel a zkritizoval ji za její narůstající váhu. Obával se totiž, že by její změna postavy mohla mít špatný vliv na její fanynky. Že by po jejím vzoru začaly také schválně tloustnout a kašlaly na svou fyzičku.

To ale očividně neměl dělat. Veřejnost ho začala okamžitě lynčovat a šikanovat přes sociální sítě. Okamžitě byl označen za šovinistické prase, které se směje ženským křivkám. Článek byl stažen a šéfeditor Dave Portnoy se k věci vyjádřil takto: „Upřímně si nemyslím, že ten článek byl tak zlý, jakým jej lidé dělají, ale řeknu vám, že nebyl ani tak vtipný. Bylo jasné, že z něj feministky nebudou moc nadšené a byl to perfektní příklad toho, kdy Bartool byl Bartoolem.“

Jedná se totiž o názorový sportovní blog. Spagnuolo článek stále prezentuje na svém Twitteru a hrdě se brání jízlivým urážkám. Za svým tvrzením o tlusté Rihanně si stojí. Bohužel je ovšem asi jediný.