Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z krásné Lindsay Lohan zbyla jen troska: Povislá prsa jak v 70, celulitida a výraz stařeny

Co se to s ní stalo?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 25 fotografií
Lindsay Lohan, jedna z nejtalentovanějších hereček, která své nadání kompletně zahodila a raději se věnovala bujarým večírkům, alkoholu a drogám. Od začátku její kariéry uběhlo už hodně času a její tvář a celková vizáž se dost změnily. Momentálně svým zevnějškem spíše děsí.

Lindsay Lohan byla krásná, mladá a nadějná herečka. Svého času se živila občas také jako fotomodelka, a to hlavně kvůli svém nezvyklému vzhledu. Rozkošná zrzka s pihami po celém těle. To spoustu chlapů po celém světě dost rajcovalo.

Její herecká kariéra odstartovala už v útlém věku a herečka šla z jedné role do druhé. Největší boom zaznamenala v pubertálních komediích a získala si obrovskou základnu fanoušků. Její herecký talent byl nepřehlédnutelný a každý, s kým přišla do styku, tak jí sliboval hvězdnou kariéru.

Ono by to dost možná taky tak dopadlo, kdyby Lindsay nezačala brát drogy, chlastat a vymetat jeden večírek za druhým. Kvůli drogám a řízení pod vlivem alkoholu byla dokonce několikrát zatčena. Po těchhle skandálech se na filmovém plátně objevovala už jen zřídka a její kariéra začala upadat.

V současné době vypadá dost zbědovaně. Luxusní postavička je dávno pryč, pevná prsa visí, jako by jí bylo 70 let, a pleť má jako stařena kvůli braní drog. Přesně takhle končí velké a nadané hvězdy, když nezvládnou unést svoji slávu.

Související články

Další články