Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Z krásné Jennifer Aniston je stařena: Důkazem jsou děsivé fotky v galerii!

Z krásné Jennifer Aniston je stařena: Důkazem jsou děsivé fotky v galerii!
Zdroj:
+ Dalších 7 fotografií
Herečka Jennifer Aniston (48) bývala superkočka. Svého času se za ní otočil každý muž. Dlouho bývala sexsymbolem a vzorem mnoha dívek. Nejedna chtěla mít postavičku právě jako Jennifer. To už je ale minulostí. Mít postavu kdysi sexy herečky by teď už nechtěl pravděpodobně nikdo.

Americká herečka Jennifer Aniston okouzlila za svůj život spoustu mužů. Vždycky, když se objevila na červeném koberci, nestačily blesky fotoaparátů cvakat. V minulosti jí podlehl i Brad Pitt, který byl jejím manželem. Po rozvodu a delší vztahové pauze se Jen dala dohromady s o dva roky mladším hercem Justinem Therouxem. Říká se, že jejich manželství dlouhodobě skřípe. Možná proto se o sebe herečka nestará?

Paparazzi ji totiž nachytali, jak si přes vánoční svátky užívá sluníčka právě po boku svého manžela. Samotná Jennifer je zachycena u bazénu v Cabo San Lucas v Mexiku. Vypadala jako ztrhaná stařena s povislou kůží. Kde jsou ty časy, kdy měla herečka bříško pevné jako skála. Na fotografiích si dokonce upravuje plavky na svých k zemi mířících prsíčkách. Z jejího výrazu je vidět, že není zrovna nadšená. Asi žádná herečka by nebyla, kdyby si uvědomovala, že stáří klepe na dveře.

Související články

Další články