Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Z KRÁSKY OŠKLIVKOU: Anna Kadeřávková se ukázala v zanedbaném stavu. Kam se poděla ta krásná modelka z Ulice?

Takhle jí to skutečně nesluší.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Byla považována vždy za jednu z nejkrásnějších hereček z Ulice. V poslední době ale vypadá zanedbaně a evidentně už na svůj zevnějšek tolik nedbá. Anna Kadeřávková se ztrácí před očima!

Anna Kadeřávková (19) se doposud nejvíce proslavila rolí Roziny Maléřové v nekonečném seriálu Ulice. Tam hraje dívku, která se pomalu propracovává ve světě modelingu. To samozřejmě znamená kromě dokonalé postavy i vždy pečlivě opatrovaný zevnějšek.

V reálném životě to ale s Aničkou nevypadá dobře. Dlouho zásobovala sociální sítě jednou sexy fotkou za druhou, ale tomu je konec. Naposledy se na Instagramu ukázala v hodně chatrném a neupraveném stavu. Takhle by ji snad raději neměl nikdo z nás vidět.

Doufejme, že nám to Anna brzy vynahradí a obohatí svůj instagramový profil nějakou pořádně svůdnou fotkou a dá zapomenout na tento fail, kvůli kterému se v očích svých fanoušků zrovna moc nevyzdvihla…

Související články

Další články