Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Z krádeže kaprů obviněný Jakub Vágner: „Obyčejným“ rybářům poslal pěkně drsný vzkaz!

Běžný smrtelník to nevnímá, ale v komunitě českých kaprářů to pěkně vře. Jakuba Vágnera totiž rybáři obvinili, že on a jeho lidé kradou ze svazových rybníků ty nejlepší kousky, které pak převáží na jeho jezero Katlov. Vágnerovi už ruply nervy a rozhodl se na celou situaci reagovat ve svém videu.

O co ve zkratce jde? Rybář Vladimír Krpeš ukázal na svém Facebooku fotku totožného kapra. Na jedné ho drží po vylovení ze svazových vod, na druhé je kapr úlovkem v Katlově. Ryba prý nevypadá u Vágnera dobře a tváří se smutně.

To strhlo lavinu komentářů, otevřených dopisů a bojkotů jeho akcí. Jakub Vágner nejdřív stroze reagoval, že na všechny ryby má papíry a faktury. To ale mužům trávícím čas tím, že vytáhnou z rybníka unavenou rybu, vyfotí se s ní a pak se na Facebooku hecují, kdo má většího… Kapra, nestačilo.

Jakub Vágner tak natočil vlastní video, kde vše znovu vysvětluje a „obyčejným“ rybářům pěkně nakládá. Prý by chtěl vidět, kolik z nich je schopno doložit stejné doklady o původu a koupi.

„Úspěch se v České republice neodpouští, to už vím dávno. Stejně tak vím, že na ty nejvyšší stromy fouká nejsilnější vítr. Pomluvy ani špínu na nikoho házet nebudu. Jediné, co řeknu, je to, že právě ti nejvíce diskutující na internetových fórech by si raději měli zamést před vlastním prahem.“

O detailech celé kauzy si můžete přečíst ZDE.

Související články

Další články