Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z kola ven jde Olga Šípková: Nejlepší na celém StarDance byl výstřih Terezy Kostkové!

Ani sportovní průprava nepomohla Olze Šípkové k postupu.
Zdroj: Facebook
+ Dalších 6 fotografií
Celou soutěž vyhrála unylá Jana Plodková a diváci ocenili i italského kuchaře Emanuela Ridiho. Porotě se naopak nejvíc líbil Zdeněk Piškula a jeho výkon. Marek Eben začíná být během show nesnesitelný.

Vítězem celé show je tento týden rozhodně Tereza Kostková (40), díky které nebyla soutěž taková nuda. Její výstřih byl naprosto úchvatný a divačky už v diskuzích na sociálních sítích zjišťují, odkud má herečka šaty.

Nudil naopak Marek Eben. Ten se snažil vzbudit dojem, že StarDance je bulvárním tématem číslo jedna. Novináři podle něj rozebírají vztahy mezi jednotlivými soutěžícími a tipují, kdo s kým chodí. „To je konec naší ŠOKUJÍCÍ soutěže,“ řekl v závěru rádobyvtipně.

Bohužel ale mimo soutěžní večer je StarDance taková nuda, že se raději příliš nerozebírá. Pokud tedy Eben úlisně nekomentuje vnady soutěžících. Více se dozvíte ZDE.

Divákům se nejvíc líbil výkon Jany Plodkové, kterou poslali do vedení. Od poroty sice dostal nejméně bodů italský kuchař Emanuel Ridi, ale divákům se jeho výkon líbil a dostal se tak do dalšího kola.

Vypadla cvičitelka aerobiku Olga Šípková, které nepomohla ani sportovní průprava. Ta poděkovala za možnost tančit a dokázat si, co ještě zvládne.

Související články

Další články