Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Z kdysi útlé zpěvačky Rihanny se stal pěkný cvalíček: Že by si ji takhle vykrmil její milionářský přítel?

Co to tady máme za buřtíka?
+ Dalších 10 fotografií
Rihanna a Cara Delevingne se sešly v Paříži na premiéře filmu Valerian. Obě dvě zvolily pro tuto příležitost hluboký výstřih. Na Rihanně bylo ovšem znát, že za poslední dobu přibrala nějaké to kilo navíc. Takhle baculatou ji fanoušci neznají. Co za jejími kily navíc stojí?

Fanoušci si pamatují oblíbenou zpěvačku Rihannu (29) jako divokou krásku s útlým pasem. Hubeňoučké Rihanně je ale konec. Před pár dny se objevila společně se svou kamarádkou, modelkou Carou Delevingne v Paříži na premiéře filmu Valerian a lidé se nestačili divit.

Na první pohled bylo zjevné, že barbadoská kráska dost přibrala. Z Rihanny se stala malá oplácaná kulička, i když je pravda, že výstřih měla opravdu famózní a ani modelka od něj nemohla odtrhnout oči.

Všichni se nyní ptají, co vězí za tím, že jejich oblíbenkyně tolik nakynula. Že by si snad Rihannu začal vykrmovat její milionářský přítel? No uvidíme, jak se pěvecká hvězda vypořádá se svou váhou.

Mohlo by vás zajímat

Další články