Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Z Kadriho ze Svatby zamilovanost jen sálá: Na svoji Andrejku pěje samé ódy

Nevěsta Andrea měla požadavky i na vzhled, což se jí zřejmě splnilo.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 4 fotografie
Rozhovor

Účastník reality show TV Nova Svatba na první pohled Kadri Presheva (29) nám v rozhovoru prozradil, co ho na Andrejce (25) uchvátilo. Přestože z něj zamilovanost jen sálala, zmínil i nevěstiny slabé stránky a to, co ho na ní naopak štve.

Kadri na Andreu pěje ódy, přesto přišla i kritika

"Uf," proběhlo hlavou Kadrimu Preshevovi, když poprvé uviděl svou nevěstu Andreu, jak kráčí ke svatebnímu oltáři. "Je krásná, sympatická a směje se," zaradoval se tehdy. Účastníka reality show Svatba na první pohled jsme pořádně vyzpovídali a samozřejmě jsme se ho zeptali i na to, co mu na jeho experty vybrané polovičce nejvíce imponuje.

"Andrejka je usměvavá holka a to se mi líbí. Také se mi líbilo, že jsme spolu dokázali mluvit o všem a být k sobě upřímní." A co miláčka diváků na Andree naopak štve? "Že nedokáže žít jen danou chvilkou. Potřebuje mít vše dopředu naplánované a řešit, co bude, což vzhledem k experimentu nebylo úplně možné. Být více spontánní. Ale na tom už pracujeme," prozradil Kadri.

Nejdůležitější věci ve vztahu podle páru ze Svatby

Andrea:

1.) Důvěra

2.) Zodpovědnost

3.) Spolehnutí

Kadri:

1.) Láska

2.) Důvěra

3.) Sex

Více o tématu

Pár snů, diváci je milují

Pár od začátku vysílání získal velké sympatie diváků, kteří je označují za andílky a páreček snů. "Na Instagram mi chodí strašně krásné a pozitivní zprávy o tom, jak se všem líbí můj vztah k rodině, to, jak mám nastavené priority, co se rodiny týče... Andrejka to má podobně, takže si myslím, že tím jsme mohli oblibu diváků získat. Moc nás to těší a vážíme si každé milé zprávy, která nám přijde," řekl k tomu Kadri.

To ostatně na Kadrim obdivuje i Andrea, která už v minulosti eXtra.cz prozradila: "Na Kadrim mi nejvíce imponovalo to, jak jsme se spolu neustále smáli a měli si o čem povídat. Líbí se mi na něm, jak silné citové vazby má se svou rodinou."
Kadri si teď už neumí představit, že by ho v pořadu spárovali s někým jiným než s Andreou. Zamilovanost z něj přímo čiší. "Nedokázal jsem si to představit ani před Andrejkou, člověk má spíš nějaká přání a jen se modlí, ať se mu jich splní co nejvíce," dodal pohledný lamač srdcí všech nováckých divaček.

Související články

Další články