Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Z Jennifer Lawrence se stane vdaná paní: Svého snoubence si vezme už tento víkend

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
svatba
Jennifer Lawrence (29) je šťastná po boku svého snoubence Cookea Maroneyho. Zásnubní prstýnek zdobí její prst už nějaký ten pátek a už tuto sobotu ho vymění za snubní. Pohádková svatba proběhne v New Portu na Rhode Islandu a podle amerických médií je připravená do posledního detailu.

Herečka Jennifer Lawrence se bude vdávat. Už v sobotu za muže pojme svého snoubence Cookea Maroneyho, který ji o ruku požádal v únoru letošního roku. Svatba se bude konat v New Portu na Rhode Islandu a podle informací serveru TMZ.com je na ni pozváno zhruba 150 hostů.

Americká média přinesla informace i o tom, co se na hvězdné svatbě bude podávat k jídlu. Novomanželé a hosté si údajně pochutnají například na růžičkové kapustě s vaječným žloutkem, uzeném vepřovém pupku s nakládanými jablky či smažené rybě s bylinkami a citronovým máslem. O Lawrence je známo, že je milovnicí sladkého, proto si dala záležet i na výběru dezertů. Na svatbě se bude podávat například čokoládový pudink, jablko ve slaném karamelu nebo domácí sušenkový sendvič plněný maršmelouny.

Pár začal svatbu údajně plánovat v červnu, za pár měsíců tak herečka i se svým pracovním nasazením dokázala naplánovat vdavky, jaké si vysnila. Nyní šťastní snoubenci už přemýšlí nad tím, jakým způsobem povedou život po svatbě. Prý plánují co nejdříve založit rodinu.

Související články

Další články