Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Z Jennifer Lawrence se stane vdaná paní: Svého snoubence si vezme už tento víkend

Z Jennifer Lawrence se stane vdaná paní: Svého snoubence si vezme už tento víkend
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
svatba
Jennifer Lawrence (29) je šťastná po boku svého snoubence Cookea Maroneyho. Zásnubní prstýnek zdobí její prst už nějaký ten pátek a už tuto sobotu ho vymění za snubní. Pohádková svatba proběhne v New Portu na Rhode Islandu a podle amerických médií je připravená do posledního detailu.

Herečka Jennifer Lawrence se bude vdávat. Už v sobotu za muže pojme svého snoubence Cookea Maroneyho, který ji o ruku požádal v únoru letošního roku. Svatba se bude konat v New Portu na Rhode Islandu a podle informací serveru TMZ.com je na ni pozváno zhruba 150 hostů.

Americká média přinesla informace i o tom, co se na hvězdné svatbě bude podávat k jídlu. Novomanželé a hosté si údajně pochutnají například na růžičkové kapustě s vaječným žloutkem, uzeném vepřovém pupku s nakládanými jablky či smažené rybě s bylinkami a citronovým máslem. O Lawrence je známo, že je milovnicí sladkého, proto si dala záležet i na výběru dezertů. Na svatbě se bude podávat například čokoládový pudink, jablko ve slaném karamelu nebo domácí sušenkový sendvič plněný maršmelouny.

Pár začal svatbu údajně plánovat v červnu, za pár měsíců tak herečka i se svým pracovním nasazením dokázala naplánovat vdavky, jaké si vysnila. Nyní šťastní snoubenci už přemýšlí nad tím, jakým způsobem povedou život po svatbě. Prý plánují co nejdříve založit rodinu.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy