Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Z jejich osudu bolí srdce. Pro těžce nemocné děti zahrají na charitativní akci Evropa 2 srdcem hudební hvězdy, buďte u toho i vy!

Hvězdám Evropy 2 nejsou osudy dětí lhostejné!
Zdroj: Evropa 2
+ Další 2 fotografie
Děti, které trpí závažným onemocněním nebo jsou handicapované, potřebují naši speciální péči a lásku. Evropa 2 jim proto společně s hudebními ikonami a obecně prospěšnou společností Život dětem chce pomoci. Na akci zahrají unplugged nejlepší muzikanti z české hudební scény, kterým na osudu těchto malých bojovníků také záleží, například kapela Kryštof, Tomáš Klus, Ben Cristovao, Sebastian, Atmo Music, Lenny a další.

Akce se koná 12. 12. od 13:00 na Piazzetě Národního divadla. Kromě zmiňovaných vystoupí Paulie Garand, Mikolas Josef, Skyline, Glowsticks a Holden. Všichni umělci se vzdali nároku na honorář. Evropa 2 bude celou akci přenášet i přes FB live stream na svém profilu. Vstup na charitativní busking je zdarma. Na místě si budou moct diváci zakoupit speciální samolepky a placky, z nichž výtěžek půjde právě na organizaci Život dětem.

Práci organizace Život dětem moderátoři představili díky medailonkům, které natočili přímo v rodinách s malými statečnými hrdiny. „Jsem moc rád, že jsem mohl přispět, vy můžete taky,“ vyzývá Leoš Mareš, který se jel podívat s kolegou Patrikem Hezuckým (47) za Samuelem, jenž trpí nemocí motýlích křídel.

Přispět můžete i vy na sbírkový účet 83297339/0800, variabilní symbol 2, a udělat tak radost všem těm, kteří to nejvíce potřebují!

Související články

Další články