Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Z jeho očí TRYSKÁ BOLEST: Končící Zdeněk Srstka (83) předal nováčkovi Chcete mě?

Zdroj: reprofoto ČT/Chcete mě?
+ Dalších 17 fotografií
KONEC V TV
Při pohledu na jedno z posledních účinkování Zdeňka Srstky (83) v pořadu Chcete mě?, v němž 24 let hledal opuštěným pejskům nový domov, až puká srdce! Herec a bývalý vzpěrač už stihl pomyslně předat žezlo Petru Rajchertovi (50), který ho nahradí. A v jeho očích byl vidět nezměrný smutek!

Psí táta, který téměř dvě a půl desítky let z obrazovky mazlivě promlouval o němých tvářích z útulků, se rozhodl ukončit své působení v České televizi.

V posledních letech ho sužují nemoci. Už se téměř neobejde bez hůlky a ta tam je jeho pověstná energie. Dalo se tedy čekat, že dříve nebo později odejde do zasloužené penze.

Zoufalství v očích

Když však veřejnoprávní televize odvysílala díl pořadu, v němž se Zdeněk Srstka ukázal i s Petrem Najchertem, který ho nahradí, bylo na ikoně Chcete mě? vidět jak velké vyčerpání, tak smutek z toho, že tahle práce končí. Většinou už dokonce nechal mluvit Petra. Sám se ale naposledy rozloučí třetího února.

Tak snad bude Najchert, bývalý člen Chinaski, důstojným nástupcem odcházejícího moderátora…

Související články

Další články