Představitelka Terezy Jordánové z Ulice, herečka Patricie Solaříková dlouho bojovala se svými nadbytečnými kily a nakonec svůj boj v jednu chvíli na plné čáře vyhrála! Jenomže je tu jisté riziko jojo efektu, který se bohužel u Patricie jaksi projevil. Co byste taky čekali od osoby, která pořád vysedává s kafem v ruce v kabinetu, že jo…

Herečka nedávno zhubla takových dobrých patnáct kilo tuku a začala dodržovat zdravou životosprávu. Nicméně vše se jednou přejí a tak Patricie uklouzla a opět se dala na mňamky z rychlého občerstvení. Následky na sebe nedaly dlouho čekat a dnes je z herečky opět kulička.

“Pozor, valí se sem Godzilla…” napsal jeden z vtipálků pod jednu z fotek, na které Solaříková nevypadá zrovna nejlehčeji.

Dokonce jsou tací, kteří si dělají srandu i ze jména jejího přítele! Ano, čtete správně! Patriciin přítel se jmenuje Marek Fryčák, a někteří se herečce posmívají s tím, že si ho vybrala podle příjmení… jelikož jí znělo jako slovo “friťák. No řekněte sami, nejsou ti lidé na tu naši hodnou učitelku z Ulice zlí?!