Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Nejžhavější scény Anety Krejčíkové: Hvězda Ulice se nebojí před kamerou zahodit stud

Aneta Krejčíková na premiéře minisérie Volha zazářila.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 9 fotografií
NAROZENINY

Úspěšná herečka Aneta Krejčíková, které je dnes 32 let, má na kontě řadu filmových rolí, nejvíc se však proslavila v nekonečném seriálu Ulice. Před kamerou se už několikrát svlékla. Jak se ale svěřila pro deník Blesk, před nahými scénami si vždy musí dát panáka.

Herečka Aneta Krejčíková nepochází z umělecké rodiny, a tak nikdy nevěřila, že by se její sen o herectví mohl stát skutečností. Ale stalo se, a to i díky setkání s dětskou hvězdou Monikou Kvasničkovou, díky které se Aneta přihlásila do herecké agentury.

Aneta Krejčíková v Ulici

Změnila i studium a ze Soukromé střední školy umění a managementu přestoupila na hudební konzervatoř. Krejčíková pak začala obcházet castingy a první úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Diváci si ji mohou pamatovat hlavně ze seriálu Ulice, kde ztvárnila Gábinu Pumrovou.

Na svém kontě má i několik filmových rolí, například ve filmech Poupata, Dešťová víla, Láska je láska, Všiváci, Špindl, Vyšehrad či v televizní minisérii Volha nebo v krimi seriálu Rapl.

Nahé scény Anety Krejčíkové

Aneta Krejčíková je velkou extrovertkou a nebojí se ukázat ani své bujné tvary, což několikrát předvedla i před kamerou. Známá je její scéna z Ulice, kde ukázala vnady už v 17 letech. O tři roky později předvedla ve filmu Poupata žhavý striptýz a naposledy se svlékla v seriálu Volha. „Před nahými scénami si musím dát panáka! Přitom jsem zapsaná jako herečka, které nevadí se svléknout. Jsem exhibicionistka, ale není to vždy úplně jednoduché,“ svěřila se Krejčíková pro deník Blesk.

V soukromém životě je šťastná po boku partnera Ondřeje Rančáka, se kterým má syna Bena a dceru Antonii. Obě děti jsou velmi společenské, a tak je možné, že se jednou vydají v maminčiných stopách.

Děti Anety Krejčíkové

„Je to možné, obě mají dobrý hudební sluch. Brzy se naučily mluvit, hezky drží rytmus, texty i melodie písniček si zapamatují hodně rychle. To se ale může změnit, jsou přece jen ještě hodně malé. Chceme u nich navíc rozvíjet i další dovednosti, přejeme si, aby dostaly komplexní vzdělání a výbavu do života,“ prozradila Krejčíková v rozhovoru pro web Novinky.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy