Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Z hvězdy Tudorovců je zase troska! Takhle se sexy idol potácel s flaškou vodky ulicemi Londýna

Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie
Herecká kariéra Jonathana Rhyse Meyerse mohla být ta nejhvězdnější. Irský sympaťák svůj talent ale raději upijí v litrech alkoholu a veřejnost o tom neopomíná pravidelně informovat. Když už se zdálo, že nad svou nemocí vyhrál, opět byl spatřen v londýnských ulicích ve společnosti vodky.

Tak se zdá, že nekonečný příběh Jonathana Rhyse Meyerse (37) pokračuje dál. Už to vypadalo, že se herec ze seriálu Tudorovci dal konečně dohromady, když v závěru minulého roku oznámil zasnoubení se svou přítelkyní Marou Lane, všechno je ale zase jinak. Irský sex symbol byl totiž spatřen v ulicích Londýna, a to v dosti nelichotivém stavu

Nepřítomný výraz, rozcuchané vlasy, pocákané tričko a rozjetý zip u kalhot - tak se Meyers naposledy promenádoval na veřejnosti. Nedbalý zevnějšek by ale byl to nejmenší zlo.

Celému jeho výstupu především vévodila láhev vodky, kterou si nedočkavě otevřel už po opuštění obchodu. A druhou do zásoby měl už jako praktický muž, pardon, praktický alkoholik připravenou v sáčku.

Fanynkám tak musí opět krvácet srdce nad podobnými výjevy Skutečnost je bohužel taková, že Jonathan Rhys Meyers v tom už zase hodně lítá a záchrana je opět v nedohlednu

Související články

Další články