Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Z hodné holčičky opět rebelkou: Miley Cyrus zveřejnila fotky, kde UKAZUJE SVÉ GREPY

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 18 fotografií
foto uvnitř
Ačkoliv je to jen pár měsíců, co se někdejší Disney hvězda Miley Cyrus (26) provdala za herce Liama Hemswortha (29), zase provokuje. Tentokrát to ale dělá pro dobrý účel. Kousek rebelky v ní evidentně zůstal, a tak nemá problém s trochou kontroverze. Zapojila se totiž do kampaně plánovaného rodičovství, čímž vystupuje proti zákazu potratů.

Když se naposledy z Miley Cyrus stala rebelka, bylo to proto, že se chtěla vymanit ze škatulky dětské hvězdy. Všichni ji znali jako Hannah Montanu, a to jí podle ní ničilo šance na takovou kariéru, jakou by chtěla. Když na sebe věčným vyplazováním jazyka, kouřením marihuany a natřásáním zadku upoutala pozornost natolik, aby se mohla stát někým jiným, opět se uklidnila.

Za tím, že se Miley zklidnila, stojí i manželství s hercem Liamem Hemsworthem, s nímž se zná ještě z dob, kdy byla dětskou hvězdou. V té době se dali i dohromady a Liam ji následně opustil, když se začala chovat jako rebelka. Oběma ale došlo, že bez sebe nemohou být, udělali určité kompromisy a z Miley se stala poslušná manželka, která ovšem zůstala svá.

Nyní se Miley Cyrus znovu odvázala, tentokrát ale pro dobrou věc. V Americe jsou nyní velmi diskutovanou záležitostí potraty, které byly v několika státech zákonem zakázány. Slavné ženy bojují za svobodu a za svá těla a Miley je jednou z nich. Proto se rozhodla nafotit kontroverzní fotky ke kampani plánovaného rodičovství, na kterých spolupracuje i se společností Marc Jacobs. Kromě fotek, kde je polonahá, umazána od dortu či s banánkem mezi nohama, ukázala i své grepy. Podívejte se v galerii na její způsob boje za dobrou věc.

Související články

Další články